Консалтинговая компания "Vitis"

 

Наш опыт работает на Вас

Главная

О компании

Новости

Деятельность

Публикации

Контакты

Звоните нам по телефону (063) 379-1363

Меню сайта
Вход на сайт
Реклама


Главная » Архив материалов

За даними GfK Ukraine і Міжнародного центру перспективних досліджень, індекс споживчих настроїв в Україні у січні 2011 року різко знизився на максимальний рівень із серпня 2010 року - на 7,3 пункту, до 75,1 пункту.

Загальний показник споживчих настроїв впав до річного мінімуму - 74,3 пункту.

Керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Микола Івченко основною причиною погіршення цього показника називає зростання цін і високі витрати населення в період ... Читать дальше »

Просмотров: 921 | Добавил: Roger | Дата: 18.03.2011

У прийнятому Верховною радою у грудні 2010 року Податковому кодексі міститься низка норм, які можуть створити проблеми платникам податків і перевіряючим органам, або й навіть використані при проведенні "тіньових" схем.

Таку думку висловила юрист юридичної фірми "Ілляшев та Партнери" Катерина Вознесенська у коментарі "Економічній правді".

Юрист звертає увагу на те, що згідно із податковим законодавством, яке діяло до набирання чинності Податковим кодексом, якщо документи, пов'язані із отриманням платником податків доходів, укладенням цивільно-правових договорів, відкриттям рахунків в банках, були складені без вказівки реєстраційного номера облікової картки, вони визнавалися недійсними.

"Податковий кодекс містить норму, відповідно до якої документи, оформлені без вказівки реєстраційного номера, вважаються оформленими із порушенням вимог законодавства України. Але недійсними їх уже не вважають", - говорить Вознесенська.

При цьому, за її словами, нема конкретиз ... Читать дальше »
Просмотров: 837 | Добавил: Roger | Дата: 18.03.2011

Будівництво: нові пільги - старі проблеми

Втративши право на податковий кредит за отриманими будівельно-монтажними роботами, забудовник власним коштом має сплатити ПДВ з повної продажної вартості доступного житла.

Податковий кодекс, крім старих пільг, приніс українським будівельникам деякі нові норми з ПДВ-оподаткування, які за задумом авторів Кодексу, мабуть, повинні були б зменшити вартість будівництва, та стимулювати пожвавлення в галузі, що є економічним локомотивом економіки.

Проте, як показав досвід першого кварталу 2011 року, податкові новації, які мали б зменшити фіскальний тиск, обернулися для будівельників і їхніх суміжників серйозними проблемами. А старе роз'яснювальне свавілля податківців лише ускладнює вирішення цих проблем.

Розглянемо ситуацію, що склалася навколо двох податкових нововведень Кодексу, які насправді мають високий стимулюючий потенціал.

Проектний інжиніринг

Вперше запроваджена в Кодексі пільга з оподаткування інжинір ... Читать дальше »
Просмотров: 1068 | Добавил: Roger | Дата: 18.03.2011

Здавалося б, уряд створив ідеальні умови для малих підприємств, давши час на "становлення бізнесу", проте і тут є ложка дьогтю. Скористатися податковими канікулами зможуть далеко не всі бажаючі.

Майже не залишилося часу до 1 квітня, коли набуває чинності третій розділ Податкового кодексу "Про податок на прибуток" і, відповідно, стаття 139.

Вона встановлює, що платник податку на прибуток підприємств не може віднести до своїх витрат придбання товарів, робіт, послуг у фізособи-підприємця, який сплачує єдиний податок, крім витрат у сфері інформатизації.

Як наслідок, після 1 квітня 2011 року компанії, які працюють за загальною системою оподаткування, не зможуть чи, скоріше, не схочуть співпрацювати з підприємцями-фізособами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, чим обмежать їх ринок і спричинять ліквідацію великої кількості підприємців.

Про ефективний розвиток малого бізнесу доведеться забути.

Стаття 139 кодексу суперечить 21-й статті Консти ... Читать дальше »
Просмотров: 902 | Добавил: Roger | Дата: 18.03.2011


Як вирівняти тарифи на тепло у Тернополі, де 70% мешканців - на автономному опаленні, і у Дніпропетровську, де переважно централізоване теплопостачання? Як зрівняти тарифи на воду у Полтаві і Сімферополі? Собівартість послуг буде різною.

Ідея встановити єдині тарифи на послуги житлово-комунального господарства громом серед ясного дня не стала, про це вже говорили раніше. Тоді "люди галузі" цю пропозицію сприйняли насторожено.

Після ухвалення у липні 2010 року закону про національну комісію регулювання ринку комунальних послуг від серця трохи відлягло. І правда: навіщо створювати національний регулятор, якщо тарифи все одно вирівняють по всій Україні? Однак тепер стало зрозуміло: єдиним тарифам на послуги ЖКГ - бути.

Трохи лікнепу

Біда вітчизняного житлово-комунального господарства у тому, що упродовж усіх років незалежності України галузь була заручником політичної ситуації, майданчиком для популізму та завоювання симпатій у виборчий період.

Важко ... Читать дальше »
Просмотров: 916 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011


Хіба Нацбанку нема за що дорікнути? Хіба вже покарані люди, які довели свої установи до банкрутства? Хіба після краху Укрпромбанку нема установ, які збирають депозити по всій країні, щоб і далі вливати майже все у бізнес своїх власників?

Дивно, що про це пишу я.

У дзвони повинна бити Асоціація українських банків. Свою принциповість повинен доводити Український кредитно-банківський союз. Депутати могли б щось сказати. Всі страждають на сліпоту і глухоту, принишкли по кутках.

У грудні 2010 року малі банки захистилися від атаки НБУ в Київському адмінсуді. До певної міри ця перемога була очевидною. Не можна вимагати підвищення капіталу до 120 мільйонів гривень з 2012 року, а карати за її недотримання у липні 2010 року.

Однак 22 лютого 2011 року Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення своїх попередників. Хід засідання був цікавим сам по собі, але найцікавіше в іншому - чому суд прийняв абсолютно протилежне рішення. Причин, схоже, дві.
< ... Читать дальше »
Просмотров: 868 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011


Країні потрібна інвестиційна революція. Україна може прийняти інвестицій більше, ніж будь-яка інша країна в Центрально-Східній Європі. 300 мільярдів доларів можна вкласти в країну і отримати ще більшу віддачу.

На економічному форумі "Європа-Україна", що відбувся нещодавно в Києві, закордонні і вітчизняні політики, економісти і експерти питали: Що відбувається у світі? Що його турбує і навпаки заспокоює?

Які процеси зараз є ключовими? Як Україні необхідно модернізувати свою економіку і світогляд, щоб вибратися з ряду тих, хто хронічно запізнюється? Які реформи для нас є найбільш актуальними і як не помилитися в їх проведенні? Як зробити так, щоб реформи не стали руйнівними? Адже для нашої країни ціна помилок при проведенні реформ особливо велика!

І поки Україна не може визначитися зі своєю економічною моделлю і визначити свій шлях, інші країни стрімко займають вакантні ніші на індустріальних і постіндустріальних ринках, беручи активну участь в глобальній боротьб ... Читать дальше »
Просмотров: 858 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011


ДПА вирішила перекласти тягар відповідальності за службову халатність чиновників на тих, хто сплачує податки, суворо дотримуючись норм закону.

У день закоханих ДПА випустила роз'яснювального листа, зміст якого викликав хвилю обурення серед підприємців.

Щоб зрозуміти суть проблеми, треба звернутися до недавнього минулого - подій, пов'язаних з прийняттям Податкового кодексу.

До 2011 року "спрощенці" у складі єдиної суми податку сплачували як власне податок - 43% загальної суми, так і відрахування до соціальних фондів.

Держказначейство, отримавши загальну суму єдиного податку, розподіляло її між бюджетом та фондами соціального страхування.

Автори Податкового кодексу вирішили змінити цю систему і встановили правило, за яким, починаючи з платежів за січень 2011 року, підприємці мають самі розподіляти свій платіж: 43% єдиного податку сплачувати до бюджету, а до Пенсійного фонду вносити окремий платіж з єдиного соціального внеску.

Хоча це дещо уск ... Читать дальше »
Просмотров: 868 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011Голод є політичним питанням, а не тільки технічною проблемою. Нам, звичайно, потрібні ринки, але нам також необхідне бачення майбутнього, яке виходить за рамки короткострокових рішень.

Що має зробити Велика двадцятка, щоб підготувати нас до протистояння продовольчим кризам зараз і в майбутньому?

Голова Світового банку Роберт Зеллік нещодавно перерахував дев'ять заходів, які Великій двадцятці слід виконати в рамках нинішнього головування Франції.

Вони варіюються від поліпшення інформації по хлібних запасах і розробки більш досконалих методів прогнозів погоди, до зміцнення систем соціального захисту бідних і надання допомоги малим фермерам в отриманні вигоди від тендерів гуманітарних покупців, таких як Всесвітня продовольча програма.

Втім ці заходи спрямовані тільки на симптоми слабкості глобальної продовольчої системи, і залишають без уваги причини криз.

Вони можуть пом'якшити наслідки піку цін, але вони недостатні, щоб уникнути повторення потр ... Читать дальше »
Просмотров: 873 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011


Капіталістична система створює ситуацію, коли великий бізнес має безпосередній вплив на владу. Бізнес фактично її купує. Влада ж, у свою чергу, гречкою чи пільгами купує громадян.

За Конституцією України, джерелом влади є народ. Керуючись основним законом, логічно припустити, що влада мала б бути залежною від свого народу. Сьогодні ж створюється така ситуація, коли ця залежність втрачається.

Для капіталістичної економіки, яку будує і Україна, характерним є поєднання виробничих ресурсів: фінансових, природних, людських.

При такому поєднанні виробництво стає ефективнішим та набуває додаткових конкурентних переваг на ринку. Відповідно, чим більший масштаб такого поєднання, тим більші вигоди отримують виробники.

Під впливом цієї закономірності, будь-який виробник прагне до укрупнення. Яскравим прикладом цього процесу є створення транснаціональних корпорацій: "Метінвест", "Інтерпайп", "Індустріальний союз Донбасу".

Об'єднання виробничих ланок суміжних ... Читать дальше »
Просмотров: 766 | Добавил: Roger | Дата: 12.03.2011

1 2 3 ... 10 11 »
Нравится

 

Детальную информацию и консультацию можно получить по тел. (063) 379-1363
Мы можем оценить ВСЁ!

 
Copyright vitis-ocenka © 2008 - 2024
 
http://bibiggon.com/

оценка программ,оценка стоимости программ, оценка стоимости по,оценка стоимости сайта, оценка эффективности, методы оценки, оценка предприятия, оценка 2010, критерии оценки, оценка качества, оценка стоимости, оценка деятельности, финансовая оценка, экономическая оценка, оценка рисков, оценка риска, система оценки, оценка проекта, оценка недвижимости, оценка, vitis-ocenka, vitis-ocenka vinifera, виноград vitis-ocenka, vaccinium vitis-ocenka idaea, blanco vitis-ocenka,