Консалтинговая компания "Vitis"

 

Наш опыт работает на Вас

Главная

О компании

Новости

Деятельность

Публикации

Контакты

Звоните нам по телефону (063) 379-1363

Меню сайта
Вход на сайт
Категория
Полезные материалы
Раритетные издания
ГОСТы, Стандарты, Письма
Ценные бумаги
Книги по оценки
Книги - экономика, финансы, анализ
Справочная информация
Реклама


Главная » Файлы » Библиотека оценщика » ГОСТы, Стандарты, Письма

Кабмін затвердив порядок ідентифікації об’єктів нерухомого майна для держреєстрації прав на них
20.01.2011, 21:25
Кабінет міністрів України затвердив порядок ідентифікації об'єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них. Відповідна постанова, проект якої був розроблений Міністерством юстиції України з метою реалізації ст. 12 та 25 закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", ухвалена сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомляє прес-служба міністерства.
За словами міністра юстиції, постанова спрямована на створення належного нормативно-правового регулювання ідентифікації об'єктів нерухомого майна для державної реєстрації прав на них, формування картографічних даних Державного реєстру прав. Міністр нагадав, що відповідно до закону порядок складання та затвердження, вимоги до оформлення індексних кадастрових карт і кадастрових планів земельних ділянок та порядок присвоєння реєстраційного номера об'єкту нерухомого має встановлюватися урядом.
З метою реалізації закону, постановою надано визначення ключовим термінам. Встановлені вимоги до змісту кадастрового плану земельної ділянки (елементів обов'язкових для відображення на ньому).
Урядовим актом класифіковано за масштабом складання (відображення) картографічні матеріали, які використовуються для складання кадастрових карт (планів), індексних кадастрових карт (планів). Визначено також масштабний ряд, який використовується для складання кадастрових карт (планів), індексних кадастрових карт (планів) адміністративно-територіальних одиниць України (Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, селищ міського типу, сільських населених пунктів) та їх форма складання (електронна (цифрова) та паперова).
Постанова набирає чинності з 1 січня 2011 р., крім положень абз. 3 п. 1 цієї постанови, що передбачає затвердження порядку присвоєння реєстраційного номера об'єкту нерухомого майна, який набирає чинності з 1 січня 2012 р.
Категория: ГОСТы, Стандарты, Письма | Добавил: vit
Просмотров: 1521 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0

Детальную информацию и консультацию можно получить по тел. (063) 379-1363
Мы можем оценить ВСЁ!

 
Copyright vitis-ocenka © 2008 - 2024
 
http://bibiggon.com/

оценка программ,оценка стоимости программ, оценка стоимости по,оценка стоимости сайта, оценка эффективности, методы оценки, оценка предприятия, оценка 2010, критерии оценки, оценка качества, оценка стоимости, оценка деятельности, финансовая оценка, экономическая оценка, оценка рисков, оценка риска, система оценки, оценка проекта, оценка недвижимости, оценка, vitis-ocenka, vitis-ocenka vinifera, виноград vitis-ocenka, vaccinium vitis-ocenka idaea, blanco vitis-ocenka,